Pergoly a zastínění

zimních zahrad

Terasy a zimní zahrady RD se stále častěji stávají oblíbeným prostorem pro relaxaci. Stínění Climax dodá těmto místům pocit bezpečí.

 

Terasy a zimní zahrady RD se stále častěji stávají oblíbeným prostorem pro relaxaci. Stínění Climax dodá těmto místům pocit bezpečí.

 

Vytvořte si příjemné klima ve své zimní zahradě

Zimní zahrady se v době prudkého slunečního svitu nepříjemně přehřívají. Speciální typy stínění s montáží na konstrukci, nebo pod konstrukci zimní zahrady zajistí příjemné vnitřní prostředí.

 

Rozšiřte si svůj obytný prostor

Instalací pergoly si můžete výrazně rozšířit obytný prostor svého domu. Pevná konstrukce s propracovanými detaily zajistí výbornou stabilitu a dlouhou životnost. V zimním období lze ochranou látku jednoduše stáhnout a viditelná zůstává pouze subtilní konstrukce.

 

Užijte si svou terasu i za deště

Společnost Climax dodává jako jeden z mála výrobců voděodolné zakrytí pergol. Díky tomu můžete užívat pohodlí terasy, i když Vám počasí nepřeje.

 

Výhody pergol a stínění zimních zahrad Climax

  • Bezkonkurenční nabídka typů
  • Voděodolné látky a propracovaný systém odvodu vody
  • Špičkové německé a italské komponenty
  • Široká montážní síť

V sortimentu Climax naleznete mnoho typů pergol a samostatně stojícího stínění. Pro každého máme řešení. Konstrukce všech pergol Climax zaručuje naprostou bezúdržbovou. U vybraných typů můžete mít pergolu z lepeného borovicového dřeva. Všechny naše výrobky dodáváme s nadstandardní 4 letou zárukou. Naprostou jedničkou mezi pergolami Climax je MED TWIST,  jejíž střecha je tvořena hliníkovými lamelami vyplněnými polystyrenem pro snížení hluku z kapek deště.

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.