Z+Z Beck

O NÁS

JAK VYPADÁ SPOLUPRÁCE S NÁMI?

Dejme se do práce!

Jistě vás zajímá, jakým způsobem pracujeme. Ve věci postupů i financí jsme vždy transparentní. Níže naleznete bližší informace o tom, jak vypadá spolupráce s námi, v nabídce pak můžete nalézt orientační kalkulačky cen jednotlivých produktů či služeb.

JAKÉ PRODUKTY ČI SLUŽBY U NÁS NALEZNETE?

Nabídka

Naše společnost se zabývá montáží a prodejem v oblasti protislunečné a vratové techniky včetně clon a sítí proti hmyzu, pergol a zimních zahrad. Podívejte se blíže na naši nabídku, vypočtěte si orientační cenu a kontaktujte nás pro více informací.

NA ČEM JSME PRACOVALI?

Reference

Najdete nás samozřejmě i na sociálních sítích. Co tam naleznete? Výběr námi realizovaných zakázek nebo dění v souvislosti s naší firmou. Profil pravidelně aktualizujeme, naleznete tak jednoduše, na čem jsme v poslední době pracovali.

Petr Pech
Petr Pech
Již podruhé jsme využili služeb a opět jsme byli plně spokojeni. Děkujeme a doporučujeme dále!
Michaela Holoubková
Michaela Holoubková
Jsme maximálně spokojený nechali jsme si udělat venkovní žaluzie, a vnitřní. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji
Kateřina Smetáková
Kateřina Smetáková
Milý a ochotný majitel. Nic není problém. Maximální spokojenost.
Kateřina bastlova
Kateřina bastlova
Super komunikace, přístup, práce 👍

ZAJÍMAJÍ VÁS NĚJAKÁ DATA?

Naše firma v číslech

Za dobu naší praxe jsme nasbírali nespočet kladné zpětné vazby. Ta pro nás je vždy klíčová. Podívejte se na reference spokojených zákazníků a nějaká čísla, která více vypovídají o praxi naší společnosti.

0
Spokojených zákazníků
0
Let zkušeností
0
Realizovaných zakázek

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ